VOCABS A JAZYKOVÉ ŠKOLY

VOCABS A JEHO VÝHODY PŘI SKUPINOVÉ VÝUCE

Představujeme jedinečnou aplikaci VOCABS určenou pro nenásilnou výuku a efektivní procvičování anglických slovíček. Svou konstrukcí tato aplikace umožňuje sdílení jednotných výukových materiálů a jejich prezentaci dané skupině studentů, přičemž lektor má přehled o míře a úspěšnosti procvičování svých studentů.

O APLIKACI

Společná výuková slovní zásoba

Lektor má možnost prostřednictvím aplikace VOCABS zasílat svým studentům společná slovíčka k výuce, lze tak efektivně podpořit přípravu na následující výuku anebo cíleně procvičit již probrané lekce.Studenti mohou sdílet svá slovíčka navzájem mezi sebou nebo přímo se svým lektorem. Procvičovaná slovní zásoba se tak dá efektivně řídit a tematicky přizpůsobovat aktuální výuce.

Společné procvičování tematických slovíček

Aplikace VOCABS umožňuje studentům procvičovat společná slovíčka zaslaná jejich vlastním lektorem, popřípadě jim umožňuje sdílet svá vlastní slovíčka s ostatními studenty, či spolužáky. Lze tak dosáhnout cíleného procvičování tematických celků v rámci skupinové výuky s maximálním zaměřením na požadovanou slovní zásobu.Lektor má díky aplikaci VOCABS možnost sledovat efektivitu procvičování svých studentů a jejich úspěšnost. Stejně tak studenti mají možnost porovnávat své vlastní úspěchy s ostatními studenty a spolužáky, čímž lze podpořit motivační složku při procvičování nových i dříve procvičovaných slovíček.

Ojedinělý způsob procvičování

Jedinečná koncepce aplikace zajišťuje pravidelné procvičování veškeré slovní zásoby daného uživatele. Díky vyhodnocování úspěchů se zaměřuje na ta slovíčka, která jsou pro daného uživatele hůře zapamatovatelná. Umožňuje však také osvěžení starších slovíček, která by již uživateli měla být blízká.

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT OKOLNÍMU SVĚTU

Díky VOCABS se Vaše jazyková škola dostane do povědomí mnoha uživatelů této jedinečné aplikace, lze tak podpořit potencionální zájem o Vaši jazykovou školu právě u Vašich budoucích klientů. VOCABS Vám umožní dát o sobě vědět všem kolem Vás, aniž byste pro to museli cokoliv dělat. Nechte jen promluvit Vaše reference, VOCBAS vše zařídí za Vás! Staňte se součástí VOCABS komunity a rozšiřte svůj stávající úspěch o další příležitosti. Zašlete svůj dotaz na naši adresu info@vocabs-app.com abychom mohli společně nalézt nejvhodnější variantu naší vzájemné spolupráce a mohli tak podpořit růst Vašeho podnikání v oblasti vzdělávání. Velice rádi Vás budeme v této věci kontaktovat. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT OKOLNÍMU SVĚTU

stáhněte si aplikaci vocabs

Stáhněte si a vyzkoušejte jedinečnou aplikaci VOCABS

Get in on Google Play VOCABS mobile app